Aspirin Complex 500 mg/30 mg Granulátum Belsőleges Szuszpenzióhoz 10 db

3662 Ft

Az Aspirin Complex felveszi a harcot a lázzal, az orrdugulással és a fájdalommal, ráadásul gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Kompakt, könnyedén hordozható kiszerelés, narancsos ízben. Az Aspirin Complex 500 mg/30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz vény nélkül kapható gyógyszer. Hatóanyag: acetilszalicilsav, pszeudoefedrin-hidroklorid.

Készleten

Ez a termék Gyógyszer. Ellenőrízd, hogy szakemberünk hozzád is el tudja-e már juttatni!

382.90/db